Kontakty a příjezd

Půjčovna lodí St.Město z.s. -provoz půjčovny lodí a hausbótů
Zerzavice 2173, 686 03 Staré Město

e-mail: hampala@pujcovnalodi.cz

Kontaktní telefon

 

Půjčovna lodí přístav Staré Město

tel. +420 724 750 753

 

Sídlo společnosti a korespondenční / fakturační adresa

Michal Hampala
U Jezu 1413
686 03 Staré Město

IČ: 888 322 10
DIČ: CZ7901264646

Příjezd

Mapa příjezdu

GPS: 49°4’31.265 N, 17°27’22.898 E

Ze severu (od Přerova)

Po silnici I/55 projedete od Otrokovic několika obcemi -jako poslední Huštěnovicemi. Před Starým Městem odbočíte z hlavní silnice (obchvat Starého Města) doleva směr na Uherské Hradiště. Dále na kruhovém objezdu směr Uherské Hradiště, po hrázi kolem obchodního centra na světelnou křižovatku u benzinové stanice Shell, zde doleva na Uherské Hradiště, přejedete most přes Baťův kanál.  Za ním odbočíte doleva a zaparkujete před autobazarem a pěšky se dojdete nahlásit personálu půjčovny. Nesjíždějte podél autobazaru k bráně přístavu!

Z jihu (od Hodonína)

Po silnici I/55 směrem od Veselí nad Moravou projede po hlavní silnici Kunovicemi a přes světelné křižovatky i Uherským Hradištěm. V něm stále po hlavní silnici projedete kolem autobusového nádraží a přejedete most přes řeku Moravu. Po 200 m, až skončí zástavba po pravé straně odbočíte doprava a zaparkujete před autobazarem a pěšky se dojdete nahlásit personálu půjčovny. Nesjíždějte podél autobazaru k bráně přístavu!

Ze západu (od Brna)

Po silnici E50 přejedete Buchlovské hory a sjedete kolem Buchlovic směrem na křižovatku u obce Zlechov. Zde odbočíte vpravo přes nadjezd na Uherské Hradiště a bez odbočení projedete Starým Městem; pak minete vlevo stojící benzínovou stanici Shell a přejedete most přes Baťův kanál.  Za ním odbočíte doleva a zaparkujete před autobazarem a pěšky se dojdete nahlásit personálu půjčovny. Nesjíždějte podél autobazaru k bráně přístavu!

Z východu (od Trenčína)

Po silnici E50 od Uherského Brodu dojedete ke Kunovicím a zde odbočíte z hlavní silnice doprava směrem na Uherské Hradiště ke světelné křižovatce. Na ní doprava směr Uherské Hradiště, kterým projedete přes světelné křižovatky stále rovně. Projedete kolem autobusového nádraží a přejedete most přes řeku Moravu. Po 200 m, až skončí zástavba po pravé straně odbočíte doprava a zaparkujete před autobazarem a pěšky se dojdete nahlásit personálu půjčovny. Nesjíždějte podél autobazaru k bráně přístavu!

Nezaměňujte přístav Staré Město na Baťově kanále a přístaviště Uherské Hradiště na řece Moravě. Sídlíme v areálu přístavu Staré Město.